Trek Fuel EX 8 XT - M Te Huur in Savone

Savone
Een foto van de vermelding Trek Fuel EX 8 XT - M Te Huur
Merk
TREK
Maat
M
Model
Fuel EX 8 XT
Elektrisch?
Niet-elektrisch
Hugo

Hugo vertelt je over zijn fiets

De Fuel EX 8 is een ideale trailfiets voor mountainbikers die op zoek zijn naar een veelzijdige full suspension fiets. Hij is perfect voor marathons, etappekoersen en enduro-afdalingen. Uitgerust met een Alpha aluminium frame, 140 mm veerweg aan de voorkant en 130 mm aan de achterkant, plus een Shimano XT 12-speed aandrijving, biedt deze fiets de perfecte balans tussen prijs-kwaliteitverhouding en prestaties binnen ons assortiment mountainbikes.

Titel van de advertentie: Trek Fuel EX 8 XT - M

Beschikbare accessoires

SlotenHelmKinderzitjeAanhangerReparatieset

Huurvoorwaarden

Minimale boekingsduur
90 dagen
Annuleringsvoorwaarden : Zen

> Annulering 30 dagen voor vertrek: volledige terugbetaling excl. servicekosten. > Annulering minder dan 30 dagen van tevoren: 70% terugbetaling excl. servicekosten. > Annulering minder dan 3 dagen van tevoren: geen terugbetaling mogelijk.

Borg
Geen borg

Locatie

Recensies

Nog geen recensies

Vergelijkbare advertenties

Geen vergelijkbare advertenties gevonden

€ 77,00 / dag

Huur aanvragen
De geselecteerde periode ligt onder de minimale boekingsperiode.

Prijsdetails

€ 70,00 x 1 dag€ 70,00
Servicekosten (10%)€ 7,00
Totaalprijs (incl. btw)€ 77,00
Hugo

Hugo

Lid sinds 2023